Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

Kolejne inwestycje związane z budową i modernizacją sieci wodociągowych i kanalizacyjnych w gminie Ulanów

Burmistrz Gminy Stanisław Garbacz i Skarbnik Gminy Tomasz Siorek podpisali w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie umowę dotyczącą „Poprawy gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Ulanów”. W ramach inwestycji zostanie wybudowane 0,9 km sieci wodociągowej, 3,9 km sieci kanalizacyjnej oraz 31 przydomowych oczyszczalni ścieków. Poprawi to warunki bytowe mieszkańców gminy, którzy wcześniej nie mogli zostać podłączeni do sieci wodociągowej czy kanalizacyjnej, a także tych, którzy z uwagi na usytuowanie swoich domostw nie mają możliwości korzystania z sieci kanalizacyjnej, a będą mogli korzystać z oczyszczalni przydomowych. Inwestycja wpłynie również korzystnie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie gminy.

Zadanie powyższe będzie realizowane w 7 miejscowościach naszej Gminy: Borki, Dąbrowica, Dąbrówka, Kurzyna Mała, Kurzyna Średnia, Kurzyna Wielka oraz Wólka Tanewska.

Gmina i Miasto Ulanów pozyskała dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na łączną kwotę 1 336 230  zł.

 

Autor: Andrzej Drzewi

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-01-31 16:19:37przez: Andrzej Drzewi
Opublikowano:2023-01-31 00:00:00przez: Andrzej Drzewi
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta w Ulanowie
Odwiedziny:1152

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo