Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Artykuły

 • Kolejne inwestycje związane z budową i modernizacją sieci wodociągowych i kanalizacyjnych w gminie Ulanów

  Burmistrz Gminy Stanisław Garbacz i Skarbnik Gminy Tomasz Siorek podpisali w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie umowę dotyczącą „Poprawy gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Ulanów”. W ramach inwestycji zostanie wybudowane 0,9 km sieci wodociągowej, 3,9 km sieci kanalizacyjnej oraz 31 przydomowych oczyszczalni ścieków. Poprawi to warunki bytowe mieszkańców gminy, którzy wcześniej nie mogli zostać podłączeni do sieci wodociągowej czy kanalizacyjnej, a także tych, którzy z uwagi na usytuowanie swoich domostw nie mają możliwości korzystania z sieci kanalizacyjnej, a będą mogli korzystać z oczyszczalni przydomowych. Inwestycja wpłynie również korzystnie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie gminy.

  Zadanie powyższe będzie realizowane w 7 miejscowościach naszej Gminy: Borki, Dąbrowica, Dąbrówka, Kurzyna Mała, Kurzyna Średnia, Kurzyna Wielka oraz Wólka Tanewska.

  Gmina i Miasto Ulanów pozyskała dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na łączną kwotę 2 602 005 zł, co stanowi 100 proc. kosztów kwalifikowanych wartości inwestycji.

   

  Czytaj Więcej o: Kolejne inwestycje związane z budową i modernizacją sieci wodociągowych i kanalizacyjnych w gminie Ulanów
 • Uregulowanie gospodarki wodnej i ściekowej na terenie Gminy Ulanów

  Zostały zakończone prace ujęte w zadaniu „Uregulowanie gospodarki wodnej i ściekowej wraz z przebudową ujęcia i stacji uzdatniania wody na terenie Gminy Ulanów” w ramach operacji typu „Gospodarka wodno-ściekowa”, poddziałanie „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii”, objętego PROW na lata 2014-2020. Po przeprowadzonym postepowaniu przetargowym przystąpiono do realizacji w/w zadania.

  Tablica informacyjna projektu uregulowania gospodarki wodnej i ściekowej

  Czytaj Więcej o: Uregulowanie gospodarki wodnej i ściekowej na terenie Gminy Ulanów

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-07-13 09:09:59przez: Paweł Pasztaleniec
Opublikowano:2021-07-13 00:00:00przez: Paweł Pasztaleniec
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta Ulanów
Odwiedziny:2465

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo