Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

Zawody wędkarskie dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka

W Gminie Ulanów już kolejny rok z okazji Dnia Dziecka, na zbiorniku wodnym pod Glinianką, organizowane są zawody wędkarskie dla najmłodszych. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Wędkarsko-Rekreacyjne „Lipnik” i Polski Związek Wędkarski Koło nr 20 w Ulanowie.

Wędkarstwo to wspaniała aktywność na świeżym powietrzu, która uczy cierpliwości i bliskości z naturą. Zawody te są doskonałą okazją do nauki podstaw wędkowania, poznania różnych technik i spędzenia czasu na łonie przyrody. Dzieci mają szansę na zdobycie nowych umiejętności, a także na rywalizację w przyjaznej atmosferze. To także świetny sposób na wzmocnienie więzi rodzinnych, gdyż często zawody te są wydarzeniem, w którym udział biorą całe rodziny. Dla wielu młodych wędkarzy, zawody te są pierwszym krokiem do odkrywania pasji, która może trwać przez całe życie.

W tym roku udział w zawodach wzięło 17 dzieci, w wieku od 7 lat do 15 lat, które wstawiły się na zbiórkę już o godzinie 8.00 rano. Wszyscy mali uczestnicy z wielkim zaangażowaniem próbowali złowić największą rybę i wygrać zawody. Najlepsze wyniki osiągnęli: miejsce I – Sebastian Bieliński, miejsce II – Ernest Papierz, miejsce III – Hubert Andrasik.

Oczywiście na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i słodki poczęstunek.

Stowarzyszenie Wędkarsko-Rekreacyjne Lipnik i PZW Koło nr 20 pragną bardzo serdecznie podziękować za wsparcie finansowe Burmistrzowi Stanisławowi Garbaczowi i licznym lokalnym sponsorom.

Autor: Wacław Rzekęć

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-06-07 14:21:20przez: Wacław Rzekęć
Opublikowano:2024-06-07 00:00:00przez: Wacław Rzekęć
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta w Ulanowie
Odwiedziny:210

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo