Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Miasto Ulanów

Komunikaty

Artykuły

 • Plan działania priorytetowego Policji dla Gminy i Miasta Ulanów

  Posterunek Policji w Ulanowie informuje, że na podstawie Zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 roku, w sprawie metod i form wykonywania zadań przez dzielnicowego i kierownika dzielnicowych, został sporządzony plan działania priorytetowego dla Gminy i Miasta Ulanów.

  Obecny plan obejmuje zagrożenie: znaczna liczba osób spożywających alkohol w miejscach publicznych, szczególnie na terenie plant przy ul. Rynek w Ulanowie oraz w sklepach i ich obrębie. Plan działania priorytetowego będzie realizowany w terminie od 01.07.2024r. do 31.12.2024r.

  Dzielnicowym odpowiedzialnym za realizowanie przedmiotowego planu priorytetowego na terenie Gminy i Miasta Ulanów jest asp. Paweł Grabek telefon służbowy: 571 203 302, linia miejska + 48 47 8263 531, adres email: dzielnicowy.ulanow1@rz.policja.gov.pl .

  ---------------------------------------------------------------------------------

  Posterunek Policji w Ulanowie informuje, że na podstawie Zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 roku, w sprawie metod i form wykonywania zadań przez dzielnicowego i kierownika dzielnicowych, został sporządzony plan działania priorytetowego dla rejonu służbowego obejmującego miejscowości: Wólka Tanewska, Huta Deręgowska, Borki, Dąbrówka, Kurzyna Mała, Kurzyna Średnia i Kurzyna Wielka.

  Obecny plan obejmuje zagrożenie: problem cyberbezpieczeństwa – wyłudzania metodami spoofingu, oszustw internetowych na BLIKa. Plan działania priorytetowego będzie realizowany w terminie od 01.07.2024r. do 31.12.2024r.

  Czytaj Więcej o: Plan działania priorytetowego Policji dla Gminy i Miasta Ulanów
 • Ogłoszenie o konieczności oszczędnego gospodarowania wodą

  banner Zakładu Komunalnego

  Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Ulanowie zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Ulanów o oszczędne korzystanie z wody dostarczanej z ujęcia wody w Bielińcu. Należy zaprzestać używania wody z ujęcia do podlewania przydomowych ogródków, trawników, napełniania basenów i mycia samochodów.


  Nierozsądne gospodarowanie wodą może spowodować, że braknie jej do celów bytowo-socjalnych w gospodarstwach domowych.

  Czytaj Więcej o: Ogłoszenie o konieczności oszczędnego gospodarowania wodą
 • 31.05.2024r. Urząd nieczynny wyróżnione

  I n f o r m a c j a

  Urząd Gminy i Miasta w Ulanowie w dniu  31 maja 2024 roku, tj. piątek nie pracuje.

  W sprawach związanych ze złożeniem wniosku o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego proszę kontaktować się

  pod numerem telefonu 516586349 

   

                                                                                                            /-/ Stanisław Garbacz

                                                                                                              Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów

  Czytaj Więcej o: 31.05.2024r. Urząd nieczynny

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-05-14 14:05:16przez: Paweł Pasztaleniec
Opublikowano:2021-05-14 00:00:00przez: Paweł Pasztaleniec
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta Ulanów
Odwiedziny:19299

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo