Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

XLII Sesja Rady Miejskiej w Ulanowie

OGŁOSZENIE

Dnia  19 kwietnia 2023r. tj.  środa o godz. 15.30 w Urzędzie Gminy i Miasta Ulanów odbędzie się XLII Sesja Rady Miejskiej w Ulanowie.

Porządek obrad sesji:

 1. Otwarcie obrad sesji.
 2. Sprawozdanie z działalności Burmistrza Gminy w okresie międzysesyjnym.
 3. Informacja o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie działania Komisariatu Policji w Rudniku nad Sanem – Posterunku Policji w Ulanowie w roku 2022.
 4. Sprawozdanie z realizacji wydatków ze środków uzyskanych z opłat za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych – 2022 r.
 5. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały w sprawie nadania Honorowego Obywatelstwa Gminy i Miasta Ulanów.
 6. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XXXII/252/2022 Rady Miejskiej w Ulanowie z dnia 12 kwietnia 2022 r. w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w Dziennym Domu Senior+ w Ulanowie.
 7. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy na dzierżawę nieruchomości położonej  w Ulanowie.
 8. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy na dzierżawę nieruchomości położonej w Ulanowie.
 9. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy na dzierżawę nieruchomości położonej w Bielinach.
 10. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy na dzierżawę nieruchomości położonej w Bielinach.
 11. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy na dzierżawę nieruchomości położonej w Bielinach.
 12. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy na dzierżawę nieruchomości położonej w Kurzynie Małej.
 13. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy na dzierżawę nieruchomości położonej w Kurzynie Małej.
 14. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy na dzierżawę nieruchomości położonych w Kurzynie Wielkiej.
 15. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Samorządowi Województwa Podkarpackiego na realizację zadania publicznego.
 16. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie gminy i miasta na 2023 rok.
 17. Przedyskutowanie projektu i podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej na lata 2023 – 2026.
 18. Wolne wnioski i informacje.
 19. Zamknięcie obrad sesji.

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w Ulanowie
                                 / - /  Wacław Piędel                                              

Autor: Andrzej Drzewi

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-04-13 13:05:25przez: Andrzej Drzewi
Opublikowano:2023-04-13 00:00:00przez: Andrzej Drzewi
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta w Ulanowie
Odwiedziny:443

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.

Banery/Logo