Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

Kolejne promesy dla Gminy i Miasta Ulanów z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

W środę, 27 września w Auli przy Liceum Ogólnokształcącym w Nisku, Burmistrz Gminy i Miasta Ulanów Stanisław Garbacz otrzymał z rąk Wiceministra Infrastruktury – Pana Rafała Webera promesę na realizację zadania obejmującego: Przebudowę chodnika wraz z budową zatoki autobusowej i przebudową przejścia dla pieszych w ciągu drogi gminnej nr 102850R ul. Tadeusza Buli w miejscowości Ulanów.

Dotacja wynosi 579 205,51 zł.

W wydarzeniu uczestniczyli między innymi: Starosta Powiatu Niżańskiego Robert Bednarz, Wicestarosta Adam Mach, Przewodniczący Rady Powiatu Niżańskiego Sylwester Daśko, Włodarze gmin oraz przedstawiciele mediów.

Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg stanowi kompleksowy instrument wsparcia realizacji zadań na drogach zarządzanych przez jednostki samorządu terytorialnego. Jego celem jest przyspieszenie powstawania nowoczesnej i bezpiecznej infrastruktury drogowej na szczeblu lokalnym i poprawa poziomu życia mieszkańców.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-10-02 10:35:57przez:
Opublikowano:2023-10-02 00:00:00przez: Andrzej Drzewi
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta w Ulanowie
Odwiedziny:579

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo