Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Miasto Ulanów

Kolejna promesa na dofinansowanie remontu dróg gminnych w Ulanowie

W dniu 5 października br., w Auli przy Liceum Ogólnokształcącym w Nisku, odbyło się uroczyste wręczenie promes dla Powiatu Niżańskiego i Gmin, na dofinansowanie zadań w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, na rok 2024, przeznaczonych na poprawę sieci dróg lokalnych, dróg powiatowych i gminnych.

Wiceminister Infrastruktury Rafał Weber wręczył Burmistrzowi Stanisławowi Garbaczowi dofinansowanie w wysokości 690 942,19 zł – na zadanie „Remont drogi gminnej nr 102861R w miejscowości Ulanów w km 0+000 do km 0+968 wraz z przebudową chodnika”. W ramach tego przedsięwzięcia zostaną wyremontowane cztery ulice w Ulanowie: Folwarczna, Tanewska, Sandomierska i Św. Jana oraz zostanie przebudowany chodnik przy ul. Sandomierskiej.

W wydarzeniu tym uczestniczyli również: Starosta Niżański Robert Bednarz, Wicestarosta Niżański Adam Mach, Skarbnik Powiatu Maria Bednarz, Przewodniczący Rady Powiatu Niżańskiego Sylwester Daśko, Członek Zarządu Powiatu Niżańskiego Tomasz Podpora oraz Burmistrzowie i Wójtowie z powiatu niżańskiego.

Zdjęcia: Powiat Niżański

 

Autor: Andrzej Drzewi

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-10-09 15:03:18przez: Andrzej Drzewi
Opublikowano:2023-10-09 00:00:00przez: Andrzej Drzewi
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy i Miasta w Ulanowie
Odwiedziny:629

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo